18 | 09 | 2019 Steven Mahieu - Amberhoeve (Schorisse)
Full Contact Tour (try-out)
19 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - Duvel Moortgat (Puurs)
Duvelse Donderdagen met Lukas Lelie en Stijn Verdegem
19 | 09 | 2019 Studio Guga - GC De Volkskring (Lede)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
19 | 09 | 2019 Lukas Lelie - Duvel Moortgat (Puurs)
Duvelse Donderdagen met Amelie Albrecht en Stijn Verdegem
19 | 09 | 2019 Steven Mahieu - De Zondige Zeven (Zottegem)
Full Contact Tour (try-out)
20 | 09 | 2019 Bas Birker - Opglabeek
Stand-up set
20 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - CC Casino (Koksijde)
Humo Comedy Cup on Tour
21 | 09 | 2019 Steven Mahieu - Cultuurkapel De Schaduw (Ardooie)
Full Contact Tour (try-out)
21 | 09 | 2019 Studio Guga - GC Warande (Liedekerke)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
21 | 09 | 2019 Bas Birker - Etten-Leur (NL)
MC
21 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - CC Lokeren
Humo Comedy Cup on Tour
24 | 09 | 2019 Bas Birker - Pand. A (Kortrijk)
Stand-up set
25 | 09 | 2019 Arnout v/d Bossche - Werftheater (Utrecht NL)
Burn-Out voor Beginners
25 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - KLJ Linkhout (Linkhout)
Line-up met Lukas Lelie en Domien Vloeberghs
25 | 09 | 2019 Lukas Lelie - KLJ Linkhout (Linkhout)
Line-up met Amelie Albrecht en Domien Vloeberghs
26 | 09 | 2019 Studio Guga - GC t Heilaar (Beerse)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
26 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - CC De Borre (Bierbeek)
Humo Comedy Cup on Tour
26 | 09 | 2019 Arnout v/d Bossche - De Kleine Willem (Enschede NL)
Burn-Out voor Beginners
27 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - De Parasol (Velzeke)
Line-up met Steven Mahieu
27 | 09 | 2019 Studio Guga - GC De Melkerij (Zemst)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
27 | 09 | 2019 Steven Mahieu - Parasol (Velzeke)
Line-up met Amelie Albrecht
28 | 09 | 2019 Lukas Lelie - Arenberg (Antwerpen)
Humo Comedy Cup Line-up
28 | 09 | 2019 Gili - Rotahoeve (Hamme)
Try-out
28 | 09 | 2019 Amelie Albrecht - Arenberg (Antwerpen)
Humo Comedy Cup Line-up
28 | 09 | 2019 Arnout v/d Bossche - Arto Theater (Schoonhoven NL)
Burn-Out voor Beginners
02 | 10 | 2019 Arnout v/d Bossche - Stadsgehoorzaal (Vlaardingen NL)
Burn-Out voor Beginners
03 | 10 | 2019 Studio Guga - CC Coloma (Sint-Pieters-Leeuw)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
03 | 10 | 2019 Gili - CC Ter Dilft (Bornem)
Try-out (met Piet Kusters)
03 | 10 | 2019 Bas Birker - Schouwburg Rex (Mol)
Theatertour JE MOEDER!
04 | 10 | 2019 Arnout v/d Bossche - De Kom (Nieuwegein NL)
Burn-Out voor Beginners
04 | 10 | 2019 Amelie Albrecht - Kaleidoscoop (Mortsel)
Humo Comedy Cup on Tour
05 | 10 | 2019 Amelie Albrecht - PC Den Ommeganck (Dadizele)
Stand-up set
05 | 10 | 2019 Studio Guga - CC Nova (Nazareth)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
05 | 10 | 2019 Lukas Lelie - Jef Huygh Theater (Deurne)
Line-up met Jeroen Leenders en Domien Vloeberghs
09 | 10 | 2019 Studio Guga - CC Den Ichter (Oudsbergen)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
11 | 10 | 2019 Bas Birker - Cultuurhuis De Warande (Turnhout)
Theatertour JE MOEDER!
11 | 10 | 2019 Gili - Cultuurkapel De Schaduw (Ardooie)
Try-out (met Piet Kusters)
11 | 10 | 2019 Studio Guga - CC Evergem
Theatertour Ongehoord! (try-out)
11 | 10 | 2019 Steven Mahieu - City (Nieuwpoort)
Full Contact Tour (try-out)
12 | 10 | 2019 Steven Mahieu - De Klaproos (Landegem)
Full Contact Tour (try-out)
12 | 10 | 2019 Lukas Lelie - Gildenhuis (Melle)
Line-up met Soe Nsuki, Han Solo en Jeroen Verdick
12 | 10 | 2019 Studio Guga - CC Stroming (Berlare)
Theatertour Ongehoord! (try-out)
12 | 10 | 2019 Bas Birker - JOC Tielt
Line-up met Jade Mintjens en Piet De Praitere
13 | 10 | 2019 Amelie Albrecht - Casa Rosa (Gent)
Line-up met Domien Vloeberghs, Elias Van Dingenen en Stijn Verdegeme
15 | 10 | 2019 Slow Pilot plays Jeff Buckley - CC De Warandepoort (Tervuren)
25 years of Grace - a live rockumentary
15 | 10 | 2019 Arnout v/d Bossche - Parktheater (Eindhoven NL)
Burn-Out voor Beginners
18 | 10 | 2019 Arnout v/d Bossche - Theater De Leest (Waalwijk NL)
Burn-Out voor Beginners

Pagina's